$94.00
Diamondback 300P16H50B8R OEM Replacement 300 Blackout 16″ Pistol-Length Black Nitride 4150 Chrome Moly Vanadium Steel
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Diamondback 300P16H50B8R OEM Replacement 300 Blackout 16″ Pistol-Length Black Nitride 4150 Chrome Moly Vanadium Steel
| Weight | 1.9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.1 × 1.4 × 1.4 in |
| Length | 16" |
| Model | OEM Replacement |
| Twist | 1:8" |
| Finish | Nitride |
| Barrel Type | Pistol Length Heavy Profile |
| upc | 815875019039 |
| brand | Diamondback |
| part_number | 148372 |
| caliber | 300 Blackout |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.