$109.00
Diamondback 308M135M50B10 OEM Replacement 308 Win 13.50″ Mid-Length Black Nitride 4150 Chrome Moly Vanadium Steel
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Diamondback 308M135M50B10 OEM Replacement 308 Win 13.50″ Mid-Length Black Nitride 4150 Chrome Moly Vanadium Steel
| Weight | 2.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.1 × 1.4 × 1.4 in |
| Length | 13.50" |
| Model | OEM Replacement |
| Finish | Nitride |
| Barrel Type | Midlength Medium Profile |
| upc | 815875019220 |
| brand | Diamondback |
| part_number | 148391 |
| caliber | 308 Winchester |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.