$69.11
HEVI-Shot HEVI-Shot, HEVI-Bismuth, 12 Gauge 3, Max Dram, 1 3/8 oz, #6 Shot Size, 25Rd Box HS14006
52 in stock
| Weight | 3.0625 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 3 × 4.5 in |
| dram | Max Dram |
| caliber | 12 Gauge 3 |
| grain_weight | #6 |
| manufacturer | HEVI-Shot |
| model | HEVI-SHOT |
| ounce_of_shot | 1 3/8 oz |
| product_type | Shot |
| units_per_box | 25 |
| units_per_case | 250 |
| upc | 816383002223 |
| brand | HEVI-Shot |
| part_number | HS14006 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.