$6.25
Kimber Bushing Wrench, Polymer, For 1911, Black 1000112A
104 in stock
This bushing wrench fits most full size 1911 barrel bushings. It is made of tough non-marring reinforced polymer for years of service.
| Weight | 0.0625 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 4 × 0.5 in |
| manufacturer | Kimber |
| model | 1911 Bushing Wrench |
| product_type | Tool |
| color | Black |
| material | Polymer |
| handle_color | Black |
| upc | 669278101125 |
| brand | Kimber |
| part_number | 1000112A |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.