$35.88
Lee Precision 90509 Carbide 3-Die Set 9mm Luger
18 in stock
Lee Precision 90509 Carbide 3-Die Set 9mm Luger
| Weight | 1.21 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.8 × 4.8 × 1.5 in |
| product_type | Carbide 3-Die Set Pistol |
| caliber | 9mm Luger |
| In Set | 3 |
| Metal Type | Carbide |
| Shell Holder Cap | Included |
| upc | 734307905095 |
| brand | Lee |
| part_number | 40361 |
| caliber | 9MM LUGER CARBIDE |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.