$21.73
Lee Precision 90860 Carbide Factory Crimp Die 9mm Luger
32 in stock
Lee Precision 90860 Carbide Factory Crimp Die 9mm Luger
| Weight | 0.35 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4.7 × 1.7 × 1.6 in |
| product_type | Factory Crimp Pistol Die |
| caliber | 9mm Luger |
| Die Type | Crimp |
| In Set | 1 |
| upc | 734307908607 |
| brand | Lee |
| part_number | 40418 |
| caliber | 9MM Luger |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.