$64.43
Lee Precision 90963 Deluxe 4 Die Set 9mm Luger
69 in stock
Lee Precision 90963 Deluxe 4 Die Set 9mm Luger
| Weight | 1.55 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.8 × 4.8 × 1.5 in |
| product_type | Deluxe |
| caliber | 9mm Luger |
| Die Type | 4-Die Set |
| Die Series | Crimp |
| In Set | 4 |
| Metal Type | Carbide |
| Shell Holder Cap | Included |
| upc | 734307909635 |
| brand | Lee |
| part_number | 40409 |
| caliber | 9MM LUGER CARBIDE |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.