$20.61
PMC Bronze 380ACP, 90 Grain Full Metal Jacket, 50 Round Box 380A
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Take advantage of PMC Bronze affordability for any situation that involves high-volume shooting without compromising downrange results. Bronze bridges a gap for target shooters or hunters who get genuine pleasure from challenging themselves” shot after shot” to become better marksmen.
| Weight | 1.125 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4.3 × 2.3 × 1.3 in |
| caliber | 380 ACP |
| grain_weight | 90Gr |
| manufacturer | PMC |
| model | Bronze |
| product_type | Full Metal Jacket |
| units_per_box | 50 |
| units_per_case | 1000 |
| upc | 741569070065 |
| brand | PMC |
| part_number | 380A |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.