$33.51
Starline Brass 4570EUP50 Unprimed Cases Rifle 45-70 Gov Unprimed Brass 50 Per Bag
110 in stock
Starline Brass 4570EUP50 Unprimed Cases Rifle 45-70 Gov Unprimed Brass 50 Per Bag
| Weight | 1.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 6 × 2.5 in |
| product_type | Rifle |
| Material | Brass |
| Style | Large |
| Length | 2.095"-2.102" |
| Gun Type | Rifle |
| Metal Type | Brass |
| Caliber or Gauge | 45-70 Government |
| Quantity | 50 Per Bag |
| upc | 837306004537 |
| brand | Starline Brass |
| part_number | 101322 |
| caliber | 45-70 Government |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.