$30.61
Starline Brass 45AEUP100 Unprimed Cases Handgun 45 ACP Unprimed Brass 100 Per Bag
1 in stock
Starline Brass 45AEUP100 Unprimed Cases Handgun 45 ACP Unprimed Brass 100 Per Bag
| Weight | 1.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9.8 × 6.5 × 1 in |
| product_type | Handgun |
| Material | Brass |
| Style | Large |
| Length | 0.892"-0.897" |
| Gun Type | Pistol |
| Metal Type | Brass |
| Caliber or Gauge | 45 ACP |
| Quantity | 100 Per Bag |
| upc | 837306003745 |
| brand | Starline Brass |
| part_number | 101308 |
| caliber | 45 ACP |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.