$22.36
Winchester Ammunition Xpert HV Steel Pheasant, 12 Gauge 2.75, #4 Shot, 1 1/8 oz, Steel Shot, 25 Rounds WEXP12H4
1082 in stock
Winchester Xpert is the epitome of quality hunting ammunition.
| Weight | 2.5625 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 4.3 × 2.5 in |
| caliber | 12 Gauge 2.75 |
| grain_weight | #4 |
| manufacturer | Winchester Ammunition |
| model | Xpert |
| ounce_of_shot | 1 1/8 oz |
| product_type | Steel Shot |
| units_per_box | 25 |
| units_per_case | 250 |
| upc | 020892027022 |
| brand | Winchester Ammunition |
| part_number | WEXP12H4 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.